Sprawdź szkoły średnie i uczelnie wyższe w ogólnopolskim informatorze edukacyjnym EduInf.pl

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
Jedynka na półrocze 
Autor Wiadomość
Kotek
Kotek

Post Jedynka na półrocze
Witam,
Jestem uczennicą I klasy liceum o profilu humanistycznym. Niestety będę miała jedynkę z matematyki. Niby nic, gdyż zagrożenia można poprawiać ale moja pani od matematyki nie chce dać mi poprawić ani innym osobom. Twierdzi, ze dla niej liczy sie cały rok, od września. Mam zaliczony tylko jeden sprawdzian na dwa pisane, a z kartkowek słabo. Nie wiem co mam zrobić. Czy z jedynka na półrocze normalnie zdam? Bo to jest moje jedyne zagrożenie, z innych przedmiotów mam 3, 4 i 5. Z matematyki nigdy nie byłam dobra, idąc do liceum o profilu hum. nie myślałam ze bedzie tak cisnęla z matematyki i jeszcze nie bedzie dawała poprawiać. Wiadomo, ze humany nie są dobrzy ze ścisłych.
Boje sie, ze mnie wyrzucą ze szkoły lub nie zdam i będę miała rok w plecy... I czy jeżeli jakimś cudem będę miała dwa na koniec to zdam nawet z jedynką na półrocze? Bardzo proszę o jakies informacje! Strasznie się boje..

Z góry dziękuje :)

7 sty 2013, o 01:45
Stały bywalec
Stały bywalec

Post Re: Jedynka na półrocze
Tak, z jedynką na półrocze można zdać, ale trzeba w 2 semestrze si podciągnąć i pozaliczać te z pierwszego.
---
Kliknij w wolnym czasie: Jastrzębia Góra noclegi

12 sty 2013, o 01:37
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 2 ]